Kariera

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dla której najważniejszą wartością
oraz siłą są pracownicy.

Zakres obowiązków:

Aktywna prezentacja oferty firmy
Profesjonalne doradztwo
Obsługa procesu realizacji zamówienia
Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

Wysoka kultura osobista
Komunikatywność
Bardzo dobra organizacja pracy
Znajomość technik sprzedaży
Wykształcenie wyższe
Zainteresowanie designem i projektowaniem wnętrz będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

stałą pracę w stabilnej firmie
dobre warunki pracy
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy kierować na adres: biuro@poldar-meble.pl [w tytule wpisać stanowisko] lub zadzwonić pod numer +48 602 264 919

Jeżeli chcą Państwo, żeby Wasza aplikacja brała udział w tej i kolejnych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).