Aktualności

2020-09-01

Schody drewniane wewnętrzne

Schody wewnętrzne z drewna na każdy wymiar. Zaprojektujemy i wykonamy nowoczesne lub klasyczne schody drewniane. Wykorzystujemy do ich wykonania najtwardsze gatunki drzewna – dąb, jesion lub drewno egzotyczne. Do tego typu schodów pasuje każdy rodzaj balustrady. Klasyczne drewniane, drewniane z elementami inox, ze stali szlachetnej, szkło hartowanego oraz z elementami metalowymi.

 

Jeśli szukasz firmy, która zaprojektuje i profesjonalnie wykona schody drewniane do Twojego domu w Częstochowie lub okolicy, to serdecznie zapraszamy!

2020-08-20

Meblem Premium

Meble klasy premium powinny być luksusowe nie tylko z nazwy. Musi wyróżniać je niepowtarzalny design, najwyższa jakość wykorzystanych materiałów, trwałe, solidne wykonanie i unikatowe detale.

2020-08-18

Projektowanie mebli do kuchni i aranżacja kuchennej przestrzeni

Projektowanie mebli do kuchni i aranżacja kuchennej przestrzeni to proces niezwykle ważny i wymagający odpowiedniej wiedzy. Ważne są zarówno walory estetyczne aranżacji, jak i jej funkcjonalność. Meble i sprzęty kuchenne powinny być ustawione w konkretnej kolejności, a wszystkie zastosowane rozwiązania powinny ułatwiać funkcjonowanie. Sprawdź, jak planuje się i urządza wygodną kuchnię i dlaczego wybór mebli ma tak duże znaczenie.