Baza wiedzy

2020-10-19

Drzwi drewniane na wymiar zewnętrzne

Drzwi drewniane są najczęściej stosowane jako zabezpieczenie domu od zewnątrz. Drewno od wieków było stosowane jako podstawowy surowiec do produkcji drzwi. Wybranie tego wariantu jako materiału na drzwi wejściowe niesie za sobą wiele korzyści.

2020-09-01

Schody drewniane wewnętrzne

Schody wewnętrzne z drewna na każdy wymiar. Zaprojektujemy i wykonamy nowoczesne lub klasyczne schody drewniane. Wykorzystujemy do ich wykonania najtwardsze gatunki drzewna – dąb, jesion lub drewno egzotyczne. Do tego typu schodów pasuje każdy rodzaj balustrady. Klasyczne drewniane, drewniane z elementami inox, ze stali szlachetnej, szkło hartowanego oraz z elementami metalowymi.

 

Jeśli szukasz firmy, która zaprojektuje i profesjonalnie wykona schody drewniane do Twojego domu w Częstochowie lub okolicy, to serdecznie zapraszamy!

2020-08-18

Projektowanie mebli do kuchni i aranżacja kuchennej przestrzeni

Projektowanie mebli do kuchni i aranżacja kuchennej przestrzeni to proces niezwykle ważny i wymagający odpowiedniej wiedzy. Ważne są zarówno walory estetyczne aranżacji, jak i jej funkcjonalność. Meble i sprzęty kuchenne powinny być ustawione w konkretnej kolejności, a wszystkie zastosowane rozwiązania powinny ułatwiać funkcjonowanie. Sprawdź, jak planuje się i urządza wygodną kuchnię i dlaczego wybór mebli ma tak duże znaczenie.

2020-08-07

Czy warto zamówić meble na wymiar?

Jak wygląda proces projektowania i tworzenia mebli według indywidualnego projektu? Jakie cechy musi mieć dobry projektant i czego oczekiwać od firmy zajmującej się wykańczaniem wnętrz i produkcją mebli na zamówienie? Sprawdź i przekonaj się, czy to rozwiązanie dla Ciebie.