Baza wiedzy

2023-09-27

Jak zaaranżować kuchnię w kształcie litery C?

Kuchnia zaaranżowana na planie litery C jest zabudowana meblami z trzech stron. To wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia wygodną komunikację między poszczególnymi strefami pomieszczenia oraz optymalne zaaranżowanie przestrzeni. Są sposoby na to, by jeszcze lepiej wykorzystać możliwości kuchni w kształcie litery C i urządzić ją tak, by była jak najbardziej funkcjonalna.

2023-08-31

Kompleksowe wykończenie – przepis na spójne wnętrze. Podłogi, schody i drzwi w aranżacji domu

Wyszukane dodatki, dzieła sztuki nowoczesnej, klasyki designu… To wszystko może decydować o charakterze wnętrza, jednak wymaga odpowiedniego tła. Wysokiej jakości elementy wykończeniowe, takie jak podłogi, schody czy drzwi, nadają mieszkaniom i domom spójności oraz klasy. Dają poczucie komfortu i luksusu. Kompleksowe wykończenia wnętrz, w których specjalizuje się nasza firma, to doskonały przepis na stworzenie harmonijnej i estetycznej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny.

2023-07-26

Złoto w kuchni, czyli funkcjonalność w luksusowym stylu – inspiracje, porady, kompleksowy projekt wnętrza

Złoto to barwa luksusu. To ponadczasowa klasyka, symbol dobrego smaku. Złoto przyciąga wzrok, hipnotyzuje, nie pozwala zachować obojętności. Wyzwala cały wachlarz emocji, każdego zachwycając w nieco inny sposób. Można zobaczyć w nim blask, energię, spokój, harmonię. Poczuć królewską obfitość lub nieprzemijającą doskonałość. Nie tylko od święta, ale również na co dzień – wybierając odpowiednie meble i dodatki do swojego domu. Zobacz, jak wykorzystujemy złoto w kompleksowym wyposażaniu wnętrz. Zapoznaj się z naszymi aranżacjami i zainspiruj się!

2023-06-28

Oświetlenie w kuchni – jak je zaplanować?

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym funkcjonalność i design muszą iść ze sobą w parze. Względy pragmatyczne są tu tak samo ważne, co estetyczne – o ile nie ważniejsze. Jednym z czynników, który wpływa na funkcjonalność kuchni, jest oświetlenie. Warto zaplanować rozmieszczenie punktów świetlnych już na etapie tworzenia projektu kuchni i zdecydowanie nie ograniczać się tylko do jednej lampy wiszącej na środku pomieszczenia. Zobaczmy, jak zaplanować oświetlenie w kuchni.